خانه / آموزشی / خوزستان ظرفیت بالایی در حوزه فرهنگ و هنر دارد

خوزستان ظرفیت بالایی در حوزه فرهنگ و هنر داردبه گزارش خبرنگار ایرنا سید عباس صالحی شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در اهواز با اشاره به دیدارهای خود با اهالی فرهنگ و هنر خوزستان بیان داشت:این دیدارها تصویر ذهنیم را نسبت به حوزه های فرهنگ، هنر، ادب و حوزه دینی خوزستان کامل تر کرد.
وی با بیان اینکه دیداری که با اصحاب فرهنگ و هنر در سه شهرستان آبادان، شوشتر و اهواز داشتم به شناخت حوزه فرهنگ و هنر کمک می‌کند افزود:این گفت و گوها بسیاری از مسایل را از منظرهای مختلف روشن کرد.
وی با تشریح دستاوردهای سفر سه روزه خود به استان خوزستان گفت: تفاهم‌نامه منعقد شده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با استانداری خوزستان اولین و مهمترین دستاورد این سفر است.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد: این تفاهم‌نامه که در آن به همه حوزه های مختلف فرهنگی، هنری و دینی استان پرداخته شده است از ابتدای سال 97 اجرایی می شود و تا سال 1400 اعتبار دارد.
به گزارش ایرنا در این نشست خبرنگارارن استان خوزستان مسایل و مشکلات صنفی خود از جمله مشکل بیمه خبرنگاران، مشکلات روزنامه ها و آگهی ، بی توجهی به پایگاه های خبری به عنوان صدای مردم شهرستان ها، بالا بودن تعداد پایگاه های خبری و نداشتن خروجی به لحاظ محتوا را مطرح کردند.
پس از این نشست سیدعباس صالحی خوزستان را به مقصد تهران ترک کرد.
7164/6068/6064انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

جشنواره داستان نویسی بلوطیکا ایذه برگزار شد

حسین محمدی جمعه در ‌گفت و ‌گو با خبرنگار ایرنا …

پاسخ دهید