خانه / آموزشی / حل مشکلات ایثارگران قزوینی در دستور کار قرار دارد

حل مشکلات ایثارگران قزوینی در دستور کار قرار داردبه گزارش سه شنبه شب ایرنا به نقل از روابط عمومی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران قزوین، علیرضا آشناگر در دیدار با مدیرکل بناد شهید و امور ایثارگران استان با بیان اینکه خانواده‌های شهدا و ایثارگران صاحبان اصلی نظام هستند،افزود: ما در چهارچوب وظایف قانونی هر نوع خدمتی که در رفع مشکلات این قشر معظم جامعه انجام دهیم، دریغ نخواهیم کرد.
وی به بزرگداشت روز شهدا اشاره کرد و گفت: در برگزاری برنامه‌های این مناسبت، مساعدت‌های لازم را انجام خواهیم داد.
آشناگر همچنین گفت: در راستای رفع مسایل اشتغال و اجرای قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران آماده هر گونه همکاری با بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین هستیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین نیز با طرح مسایل و مشکلات جامعه ایثارگران،گفت: در رفع این مشکلات نیازمند همکاری معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین و سایر دستگاه‌های اجرایی هستیم.
غلامرضا حقایق پور با بیان اینکه امروز بزرگترین چالش کشور اشتغال است،افزود: جامعه ایثارگران نیز با این مشکل درگیر هستند که در رفع آن باید مسئولان دولتی و بخش خصوصی با ما بیشتر همکاری کنند.
وی به بزرگداشت روز شهدا اشاره کرد و ادامه داد: بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین هر ساله به این مناسبت اجرای برنامه‌های مختلفی را در دستور کار خود دارد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین افزود: بزرگداشت روز شهدا فرصت مغتنمی است تا فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه ترویج و سیره شهدا را به قشرهای مختلف مردم به ویژه نسل امروز انتقال دهیم.
وی همچنین بر همکاری مسئولان دستگاه‌‌ها در اجرای برنامه‌های بزرگداشت روز شهدا و قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران تاکید کرد.
استان قزوین سه هزار شهید به جمهوری اسلامی تقدیم کرده و دارای بیش از هفت هزار جانباز است.
7388*3013
خبرنگار: پریسا نوروزی**انتشار دهنده: رضا اولادیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

محفل انس با قرآن با حضور 150 دانش آموز بسیجی و قرآنی در ارومیه برگزار شد

به گزارش خبرنگار ایرنا این دانش آموزان از افراد دارای …

پاسخ دهید