خانه / آموزشی / دشمن برتر بشریت را انتخاب کنید

دشمن برتر بشریت را انتخاب کنیدبه گزارش عصر یکشنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا، در اطلاعیه روابط عمومی ششمین جشنواره جایزه بین المللی ‘ باروت خیس’ آمده است: در تمام طول تاریخ بوده‌اند گردنکشان و مستکبرانی، که در پناه سرنیزه ظلم و سرمایه تزویر کوشیده‌اند بر بی‌پناهان و مستضعفان حکومت کنند و با چپاول حق ضعیفان، بر قدرت و ثروت و شوکت خود بیفزایند عصر حاضر اما عصر استکبار مدرن است که ملت‌های ستم‌دیده را به شکل‌های گوناگون زیر یوغ مستکبران می‌خواهد.
جشنواره بین‌المللی «باروت خیس» هم‌فکری و هم‌افزایی اهل فکر و اهل درد است برای نمایاندن چهره واقعی زورمداران، پول‌پرستان و مستکبران از این رو سه کاندیدای راه‌یافته به مرحله نهایی به شرح زیر معرفی می شود.
1- دونالد ترامپ رئیس‌جمهور ایالات متحده امریکا، به پاس به رسیمت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم جعلی و کودک‌کش صهیونیستی و حمایت مستمر از جنایات صهیونیست‌ها، تهدید دائمی کشورهای مستقل و تلاش برای ایجاد جنگ و آشوب در هر گوشه از جهان، حمایت از جنایات آل‌سعود در یمن و مشارکت در کشتار مردم بی‌گناه یمن.
2- بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم جعلی صهیونیستی، به پاس تهدیدهای همیشگی نظامی علیه کشورهای اسلامی، دستیابی به رکورد کشتار 578 کودک ظرف مدت 51 روز، ادامه غصب کشور فلسطین و ظلم روزانه علیه مسلمانان و مسیحیان.
3- نیکی هیلی سفیر ایالات متحده امریکا در سازمان ملل متحد، به پاس حمایت از کشتار مردم مظلوم یمن توسط آل‌سعود و حمایت سرسختانه از جنایات رژیم صهیونیستی.
ستاد مردمی ششمین جشنواره بین‌المللی «باروت خیس» بنا دارد با انتخاب مستقیم مردم هوشیار و بیدار در همه‌جای جهان و همه کسانی که تشنه حقیقت و عدالت هستند، یک نفر را شایسته دریافت تندیس باروت خیس اعلام کند و جایزه «باروت خیس» را که نماد ناتوانی مستکبران عالم در مواجهه و مقابله با حقیقت است برای وی ارسال کند.
این اطلاعیه می افزاید: این حرکت قدم کوچکی در مبارزه اهل حق و حقیقت، علیه ظلم و تباهی سازمان‌یافته خواهد بود.
جمع آوری آرای مردمی از امروز و در راهپیمایی های تهران و مراکز استان ها آغاز شده است.
فراهنگ ** 1355 ** تنظیم: علی اکبر قزوینیانانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

محفل انس با قرآن با حضور 150 دانش آموز بسیجی و قرآنی در ارومیه برگزار شد

به گزارش خبرنگار ایرنا این دانش آموزان از افراد دارای …

پاسخ دهید