خانه / آموزشی / عذرخواهی رسمی موسسه فرهنگی بیرجند از خانواده شهدا و مردم

عذرخواهی رسمی موسسه فرهنگی بیرجند از خانواده شهدا و مردمبه گزارش روز جمعه ایرنا از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی احمد محبی با بیان اینکه شهدا و خانواده معزز ‌آنها صاحبان اصلی انقلاب و ولی نعمتان جامعه هستند گفت: امنیت و آرامش امروز جامعه،‌ مدیون خون شهداست.
وی با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران افزود: ایجاد دغدغه در خانواده شهدا در هر سطح و اندازه ای و توسط هیچ شخص و گروهی پذیرفته نیست.
وی بیان کرد: امنیت و آرامش امروز جامعه،‌ مدیون خون شهداست و مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با جدیت تمام،‌ پای آرمانهای شهدا ایستاده است.
وی با اشاره به اظهار نظر مدیر یک موسسه فرهنگی استان در خصوص نصب عکس شهدا گفت: پس از اطلاع از موضوع، این اداره کل به عنوان متولی حوزه فرهنگ،‌ مدیر موسسه مذکور را احضار کرد و تذکرات لازم به وی ابلاغ شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی بیان کرد: هرچند این فرد مدعی بود سخنانش در راستای تکریم شهدا بوده و قصد بی احترامی نداشته و از سخنان وی، برداشت اشتباه صورت گرفته است، به این مدیر موسسه اعلام شد که جایگاه رفیع شهدا و خانواده این عزیزان آنقدر حائز اهمیت است که در نوع گفتمان باید بگونه ای عمل شود که جلوی سوء تفاهمات گرفته شود.
بنابراین گزارش مدیر موسسه فرهنگی هنری ماهور بیرجند هم ضمن عذرخواهی از مردم شهیدپرور استان و به ویژه خانواده معزز شهدا گفت: اظهاراتم در نشست رسانه ای باعث برداشت های متفاوتی شد که با عذرخواهی مجدد تاکید دارم به آرمان های شهدای عزیز پایبند و قصد بی احترامی نداشته ام.
سید جمال الدین حسینی با بیان اینکه هدفم نگرانی خانواده شهدا نبوده و تلاشم برای تکریم جایگاه شهداست‌ افزود: از خانواده شهدا و مردم استان طلب حلالیت و عذرخواهی دارم.
وی تاکید کرد: این موسسه با سرلوحه قرار دادن فرهنگ ایثار و شهادت، تمام تلاش خود را برای دلجویی از این صاحبان و ولی نعمتان خواهد کرد.
دریافت و انتشار: رسول محمدحسنی
3028انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

محفل انس با قرآن با حضور 150 دانش آموز بسیجی و قرآنی در ارومیه برگزار شد

به گزارش خبرنگار ایرنا این دانش آموزان از افراد دارای …

پاسخ دهید