خانه / آموزشی / کمک مسئولان خراسان شمالی به زلزله زدگان در یک نمایشگاه عکس

کمک مسئولان خراسان شمالی به زلزله زدگان در یک نمایشگاه عکسبه گزارش ایرنا، استاندار خراسان شمالی در بازدید از این نمایشگاه ضمن خرید تابلو به مبلغ ٢٠ میلیون ریال، هنر را صیقل دهنده روح انسان توصیف کرد و گفت: برپایی نمایشگاه های خیریه که هنرمندان به صورت خودجوش برگزار و خیران و عموم مردم نیزاز آن حمایت می کنند، مایه خرسندی است.
محمدرضا صالحی در این نمایشگاه که با آ ثار حامد موسوی نژاد و امیرحسین صحرا نورد با هدف به زلزله زدگان خراسان شمالی در بجنورد دایر شده است افزود: حضرت امام خمینی (ره) نیز بر آرای و حضور مردم در همه عرصه ها تاکید داشت و مسئولان هم بدون حمایت و پشتوانه مردمی قادر به انجام امور نخواهند بود.
همچنین آیت الله یعقوبی امام جمعه بجنورد نیز با خرید چند تابلو به مبلغ 20 میلیون ریال، محمود ثمینی سرپرست سیاسی و امنیتی استانداری خراسان شمالی با خرید تابلو به مبلغ 10 میلیون ریال ، فریبا باقری مدیر کل دفتر امور اجتماعی استانداری با خرید تابلو به مبلغ 10 میلیون ریال و اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی با خرید تابلو به مبلغ 20 میلیون ریال به زلزله زدگان خراسان شمالی کمک کردند.
زلزله اردیبهشت ماه امسال خسارت عمده ای به شهرستان های بجنورد و مانه و سملقان وارد کرد که بر اثر آن دو نفر کشته و بیش از 400 نفر هم مصدوم شدند.
7185/ 6042 خبرنگار: کبری علی آبادی** انتشاردهنده: سیدحسین قدسیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

استاندار: چهارمحال و بختیاری با کمبود 700 معلم مواجه خواهد شد

به گزارش ایرنا، اقبال عباسی عصر شنبه در شورای آموزش …

پاسخ دهید