خانه / آموزشی / مدارس ابتدایی برخی شهرستان های کردستان فردا دوشنبه در نوبت صبح تعطیل است

مدارس ابتدایی برخی شهرستان های کردستان فردا دوشنبه در نوبت صبح تعطیل استعلیرضا منتشلو شامگاه یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: براساس این تصمیم مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی سطح شهر و روستای شهرسنان قروه و سریش آباد در نوبت صبح تعطیل است.
وی افزود: همچنین مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی سطح شهر و تمامی مدارس مقاطع مختلف تجصیلی روستایی شهرستان بیجار و منطقه کرانی نیز فردا صبح تعطیل اعلام شده است.
مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش کردستان ادامه داد: فردا دوشنبه همچنین مدارس مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی سطح شهر و روستای شهرستان سنندج و منطقه کلاترزان نیز در نوبت صبح تعطیل خواهد بود.
به گفته وی، مراکز پیش دبستان و مدارس ابتدایی سطح شهر و روستای شهرستان های سقز و بانه، منطقه زیویه، شهرستان کامیاران و موچش نیز در نوبت صبح روز دوشنبه نهم بهمن تعطیل است.
منتشلو یادآور شد: براساس تصمیم فرمانداری شهرستان دهگلان، شروع فعالیت مدارس مقاطع مختلف تحصیلی در این شهرستان با یک ساعت و 30 دقیقه تاخیر از ساعت 9 صبح خواهد بود.
روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان اعلام کرد: در صورت نیاز و تعطیلی سایر مقاطع تحصیلی متعاقبا از طریق اخبار صداو سیما و خبرگزاری ها تا ساعت 6 صبح اطلاع رسانی فردا دوشنبه خواهد شد.
به گزارش ایرنا، امروز یکشنبه 8 بهمن نیز بدلیل بارش برف و برودت هوا و یخبندان مدارس اکثر شهرستان های استان در مقاطع تحصیلی پیش دبستانی، ابتدایی و برخی شهرستان ها سایر مقاطع در نوبت صبح و بعدازظهر تعطیل بود.
خبرنگار: افسانه گلباغی**انتشار: سلیمانی
7348/9102انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

استاندار: چهارمحال و بختیاری با کمبود 700 معلم مواجه خواهد شد

به گزارش ایرنا، اقبال عباسی عصر شنبه در شورای آموزش …

پاسخ دهید