خانه / آموزشی / بازدید از نمایشگاه کتاب با حضور رسانه های دیجیتال بیشتر شده است

بازدید از نمایشگاه کتاب با حضور رسانه های دیجیتال بیشتر شده استعلیرضا درویش نژاد روز سه شنبه با حضور در غرفه ایرنا در پانزدهمین نمایشگاه کتاب وچهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال افزود: در این نمایشگاه، پیوند رسانه با کتاب به خوبی برای مردم ملموس است چرا که رسانه ها بخش اصلی و تاثیرگذار در حوزه فرهنگ هستند.
وی از استقبال مناسب رسانه ها در نمایشگاه کتاب به عنوان همکاری پایه و مبنایی یاد کرد و ابراز داشت: اشتیاق و حضور رسانه ها در نمایشگاه ها به خصوص نمایشگاه کتاب ارزشمند است و این حضور جدی نشان می دهد گام های خوبی در حوزه فرهنگ برداشته شده است.
درویش نژاد اظهار داشت: از سال 93 تاکنون هر سال میزان بازدید و فروش در نمایشگاه کتاب استان هرمزگان افزایش داشته است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی هرمزگان تاکید کرد : نفس حضور مردم در این رویداد فرهنگی به اندازه خرید کتاب مهم است و قرار گرفتن در چنین فضای موجب افزایش فرهنگ عمومی شده و کاهش ناهنجاری های اجتماعی ، توسعه متوازن وتوسعه اخلاق را به دنبال دارد که از اهداف اصلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.
پانزدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان و چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال از شامگاه یکشنبه اول بهمن ماه به مدت یک هفته در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی بندرعباس واقع در سه راه جهان بار فعالیت خود را آغاز کرده است.
7195/ 6048
خبرنگار: رقیه غلامی زاده **انتشار دهنده: خلیل تنیده

* آگاهی از آخرین اخبار استان در کانال تلگرام ایرنا هرمزگان
* لینک جستجو کانال: irnabandarabas@
*ایمیل: irna.hormozgan@yahoo.comانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

محفل انس با قرآن با حضور 150 دانش آموز بسیجی و قرآنی در ارومیه برگزار شد

به گزارش خبرنگار ایرنا این دانش آموزان از افراد دارای …

پاسخ دهید