خانه / آموزشی / فیلم سارا انار ندارد با موضوع شهدای حرم در کردستان آماده نمایش شد

فیلم سارا انار ندارد با موضوع شهدای حرم در کردستان آماده نمایش شدرئیس حوزه هنری کردستان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این فیلم داستانی کوتاه در راستای به تصویر در آوردن ایثارگری فرزندان این آب و خاک و ارج نهادن به صبر و بردباری خانواده شهدا، به نویسندگی و کارگردانی مریم البرزی با موضوع شهدای حرم تولید شده است.
امین مرادی با اشاره به رسالت های هنری، هنرمندان متعهد و سیاست های محوری حوزه هنری افزود: در این فیلم داستانی، کارگردان خواب سارا را در تلاش برای چیدن یک انار به تصویر کشیده که صبح فردا در هنگام تشیع جنازه پدر که از مدافعین حرم است، به واقعیت می پیوندد.
وی با بیان اینکه مدت زمان این فیلم کمتر از 2 دقیقه است، گفت: تصویربرداری و تدوین این فیلم بر عهده هنرمند توانمند کردستانی زانیار لطفی بوده است.
مرادی با تاکید بر حمایت کامل از طرح های مبتنی بر سیاست های محوری حوزه هنری یادآور شد: در چند سال اخیر حوزه هنری کشور شاهد حضور بسیار موفق آثار تولیدی استان در جشنواره های مختلف داخلی و بین المللی بوده است و امید می رود با همراهی هنرمندان این روند ادامه پیدا کند.
به گزارش ایرنا، در این فیلم داستانی میثم شفیعی به عنوان صدابردار، محمدصادق اسماعیلی به عنوان مدیر تولید و برنامه ریزی، یاسمین مولایی به عنوان عکاس و دستیار کارگردان، پروانه رخ در نقش طراح صحنه، عباس مولایی به عنوان مدیر تدارکات و عفت کاظمی پور، سارا پناهنده، فاطمه سعد آباد و مجتبی اباذریان به عنوان بازیگر، نویسنده و کارگردان این فیلم را در تولید این اثر همراهی کرده اند.
خبرنگار: افسانه گلباغی**انتشار: سلیمانی
7348/9102انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

نماینده مجلس: دلیل مشکلات جامعه غفلت از آموزش و پرورش است

به گزارش ایرنا محمدرضا امیرحسنخانی روز دوشنبه در آیین کلنگ …

پاسخ دهید