خانه / آموزشی / آغاز به کار غرفه خبرگزاری ایرنا در بخش رسانه های نمایشگاه کتاب هرمزگان

آغاز به کار غرفه خبرگزاری ایرنا در بخش رسانه های نمایشگاه کتاب هرمزگانبه گزارش ایرنا، نمایشگاه کتاب استان هرمزگان که یکی از بخش های جانبی آن بخش مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری است عصر یکشنبه با حضور سید هادی حسینی معاون حقوقی و امور مجلس و همایون امیرزاده مشاور اجرایی معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، امیر مسعود شهرام نیا مدیرعامل موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران و فریدون همتی استاندار هرمزگان به مدت یک هفته در محل دائمی نمایشگاه های بندرعباس آغاز به کار کرد.
در این نمایشگاه که تا هفتم آبان ماه دائر خواهد بود مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری استان هرمزگان در 17 غرفه که در سالن رسانه های نمایشگاه تدارک دیده شده پذیرای مردم خواهند بود.
خبرگزاری ایرنا در حالی فعالیت خود را در این نمایشگاه آغاز کرد که این نمایشگاه فضایی مناسب برای تعامل هر چه بیشتر ایرنا و مردم خواهد بود.
معرفی کانال ها و صفحات ایرنا هرمزگان در شبکه های مجازی یکی از مهم ترین برنامه های این خبرگزاری در نمایشگاه مطبوعات استان هرمزگان است.
در غرفه ایرنا هم چنین تصاویری از نمادها و ظرفیت های استان هرمزگان در زمینه اقتصاد، فرهنگ و گردشگری به نمایش در آمده است.
7195/7408
خبرنگار: رقیه غلامی زاده * انتشار: محمد جهانگیریان

* آگاهی از آخرین اخبار استان در کانال تلگرام ایرنا هرمزگان
* لینک جستجو کانال: irnabandarabas@
*ایمیل: irna.hormozgan@yahoo.comانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

نماینده مجلس: دلیل مشکلات جامعه غفلت از آموزش و پرورش است

به گزارش ایرنا محمدرضا امیرحسنخانی روز دوشنبه در آیین کلنگ …

پاسخ دهید