خانه / آموزشی / وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به تماشای ارکستر ملی نشست

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به تماشای ارکستر ملی نشستبه گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، سید عباس صالحی شامگاه امروز دوشنبه 25 دی ماه در پنجمین شب از برگزاری سی و سومین جشنواره موسیقی فجر به تالار وحدت رفت.
بنا بر این گزارش ارکستر ملی به رهبری فریدون شهبازیان و با خوانندگی محمد معتمدی امشب و در بخش نخست برنامه های تالار وحدت قطعات مختلفی را با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اجرا کرد.
سید مجتبی حسینی معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در این مراسم صالحی را همراهی کرد.
امشب و در بخش دوم برنامه های جشنواره موسیقی فجر در تالار وحدت گروه موسیقی سور به خوانندگی حسام الدین سراج اجرای برنامه خواهد داشت.
وزیر ارشاد پیش از این نیز در سومین روز جشنواره موسیقی فجر با حضور در برج آزادی به تماشای موسیقی سورنای لرستان نشسته بود.
به گزارش ایرنا، فردا(سه شنبه) در ششمین روز از سی و سومین جشنواره موسیقی فجر، تالار وحدت در بخش نخست میزبان گروه موسیقی از کشور پرتغال خواهد بود و در بخش دوم نیز ارکستر نغمه باران به رهبری نزهت امیری اجرای برنامه خواهد داشت.
سی و سومین جشنواره موسیقی فجر از 20 دی ماه در سالن های مختلف فرهنگسرای نیاوران، سالن ایرانیان ، برج آزادی ، سالن رودکی و تالار وحدت آغاز شده و تا 30 دی ماه ادامه خواهد داشت.
فراهنگ**9246**1540**1021
خبرنگار:علیرضا مرادی* انتشار: حسین نوروزیانانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

نماینده مجلس: دلیل مشکلات جامعه غفلت از آموزش و پرورش است

به گزارش ایرنا محمدرضا امیرحسنخانی روز دوشنبه در آیین کلنگ …

پاسخ دهید