خانه / آموزشی / آغاز جشنواره و نمایشگاه کالاهای فرهنگی سالانه از 13 دی

آغاز جشنواره و نمایشگاه کالاهای فرهنگی سالانه از 13 دیبه گزاش روز جمعه گروه فرهنگی ایرنا، علی فریدونی درباره برگزاری جشنواره کالاهای فرهنگی با الگوی ایرانی اسلامی «جایزه فیرزه»، گفت: جایزه فیروزه دارای آیین‌نامه‌ای است که به امضای مقام عالی وزارت رسیده است و دارای دبیر خانه دائمی است. بر اساس این آیین نامه دبیر خانه شورای سیاست گذاری دی ماه هر سال را برای برگزاری سالانه جشنواره انتخاب کرده است.
وی افزود: همچنین دبیرخانه جشنواره «جایزه فیروزه» موضوعات پیشنهادی و مطالعه شده را به شورای سیاست‌گذاری پیشنهاد می‌کند و شورای سیاست‌گذاری متناسب با نیازهای محیطی و نیازهای حوزه اقتصاد و فرهنگ موضوعاتی را برای جشنواره کالاهای فرهنگی سال آینده انتخاب می‌کند.
مدیر کل مجامع و تشکل ها فعالیت های فرهنگی وزارت و ارشاد اسلامی، تصریح کرد: امسال موضوع «هدایای فرهنگی» علاوه بر اسباب‌بازی و کتاب – اسباب‌بازی به موضوعات اضافه شد و نظر دبیرخانه براساس بررسی‌های به عمل آمده این است که با توجه به اضافه شدن هدایای فرهنگی در جشنواره امسال، موضوع بسته‌بندی نیز به عنوان یک موضوع اقتصادی-فرهنگی برای سال آینده انتخاب شود.
سومین نمایشگاه و جشنواره کالاهای فرهنگی با الگوی ایرانی اسلامی جایزه فیروزه از 13 تا 17 دی ماه در مجموعه نمایشگاهی بوستان گفتگو برپاست.
فراهنگ**9246**1569** خبرنگار: علیرضا مرادی ** انتشار: علی حبیبیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

رشد تئاتر خراسان رضوی کم نظیر است

به گزارش ایرنا، سعید سرابی چهارشنبه شب در نشست شورای …

پاسخ دهید