خانه / آموزشی / نمایشگاه انفرادی هنرمند کارتونیست کردستانی در سنندج دایر شد

نمایشگاه انفرادی هنرمند کارتونیست کردستانی در سنندج دایر شدبه گزارش خبرنگار ایرنا، در این نمایشگاه که سومین نمایشگاه انفرادی این هنرمند حوزه کارتون و کاریکاتور استان محسوب می شود تعداد 31 اثر از آثار کارتونی با نگاهی انتقادی به موضوعات مختلف اجتماعی، فرهنگی و سیاسی به معرض نمایش گذاشته شده است.
این هنرمند جوان تاکنون علاوه بر کسب چندین عنوان بین المللی و کشوری از جمله منتخب کارتون های مطبوعاتی جشنواره مایا کامات هندوستان، کسب سه دیپلم افتخار از کشورهای کوزوو و رومانی را در کارنامه فعالیت های هنری خود دارد.
داوری و دبیر اجرایی چندین جشنواره کشوری و بین المللی و فعالیت در نشریات کارتون و کاریکاتور کشور نیز از دیگر فعالیت های هنری این هنرمند جوان کردستانی است.
امیر سهیلی متولد 1362 در شهر سنندج و فارغ التحصیل کارشناسی شیمی کاربردی است. او فعالیت حرفه‌ای خود را از سال 1388 آغاز کرد.
این هنرمند کردستانی هم اکنون به عنوان هیات رییسه و مدرس کارتون خانه کارتون و کاریکاتور حوزه هنری استان مشغول به فعالیت است.
نمایشگاه کارتون پلتووک از 26 آذر تا 2 دی ماه جاری درگالری سوره پردیس سینمایی بهمن سنندج دایر بوده و در 2 نوبت صبح و بعدازظهر پذیرای بازدید علاقمندان است.
خبرنگار: افسانه گلباغی**انتشار: امید بهمنی
7348/6108انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

نماینده مجلس: دلیل مشکلات جامعه غفلت از آموزش و پرورش است

به گزارش ایرنا محمدرضا امیرحسنخانی روز دوشنبه در آیین کلنگ …

پاسخ دهید