خانه / آموزشی / برپایی نمایشگاه گروهی عکاسان خبری کردستان با عنوان منفی صفر

برپایی نمایشگاه گروهی عکاسان خبری کردستان با عنوان منفی صفربه گزارش خبرنگار ایرنا، در این نمایشگاه 35 اثر از از عکاسان کردستانی که در جریان زلزله کرمانشاه در مناطق زلزله زده غرب استان کرمانشاه حضور داشتند و از صحنه های مختلف عکاسی کردند به معرض نمایش گذاشته شده است.
آثار موجود در این نمایشگاه عمق فاجعه و تلاش های مردم و مسئولان در امداد رسانی به زلزله زدگان از زاویه دوربین عکاسان خبری استان که از ابتدایی ترین ساعات وقوع حادثه در مناطق زلزله زده حضور داشتند را نشان می دهد.
در این نمایشگاه آثار سید محمد لطیف حسینی نسب، سید مصلح پیرخضرانیان، فرشید اردلان، کیوان فیروزه ای، نوید صیدمرادی، آریان نصرللهی و مبین پیمانکار به نمایش گذاشته شده است.
نمایشگاه منفی صفر از 19 تا 25 آذر در گالری سوره پردیس سینمایی بهمن سنندج دایر است و در 2 نوبت صبح و عصر پذیرای بازدید علاقمندان است.
به گزارش ایرنا، زمین لرزه شدیدی ساعت 21:48 شامگاه یکشنبه 21 آبان 96 با قدرت 7.3 درجه در مقیاس درونی زمین (ریشتر) در ژرفای 9.33 کیلومتری زمین استان های کرمانشاه، ایلام و کردستان و بخش های گسترده ای از غرب و شمال غرب کشور را لرزاند و خسارات جانی و مالی فراوانی را در این مناطق به بار آورد.
کانون این زمین لرزه مرز ایران و عراق نزدیکی شهر ازگله در استان کرمانشاه گزارش شد و هنوز هم با گذشته حدود یک ماه از این حادثه پس لرزه های آن احساس می شود.
خبرنگار: افسانه گلباغی**انتشار: مجید سلیمانی
7348/9102انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

رشد تئاتر خراسان رضوی کم نظیر است

به گزارش ایرنا، سعید سرابی چهارشنبه شب در نشست شورای …

پاسخ دهید