خانه / آموزشی / پیام تئاتر الیور توئیست حتی برای قربانیان آسیبهای اجتماعی امیدبخش است

پیام تئاتر الیور توئیست حتی برای قربانیان آسیبهای اجتماعی امیدبخش استبه گزارش روز جمعه خبرنگار فرهنگی ایرنا از روابط عمومی نمایش الیور توئیست، علیرضا رحیمی ضمن تشکر از مجموعه عوامل این کار، بازیگران، گروه حرکت و طراحی دکورها، ترکیب موسیقی و تئاتر را در این اثر نمایشی، فوق العاده توصیف کرد.
وی ادامه داد: اجرای چنین آثاری در این حد از کیفیت نشان دهنده احترام کارگردان و عواملش به مخاطب است و مردم هم این موضوع را درک می کردند و من نیز در میان مردم شاهد بودم که چگونه با استقبال از صحنه های مختلف و تشویق هایشان به آنها انرژی می دادند.
رحیمی تاکید کرد: فضای فرهنگی ما نیازمند تولید آثار فاخر فرهنگی است و مردم با استقبالشان از اثر نمایشی موزیکال الیور توئیست نشان دادند که نیازمند دیدن چنین آثاری هستند.
این جانباز آزاده تولید و استقبال از این دست کارها را پاسداشت هنر و فرهنگ این کشور و هنر تئاتر را نیازمند پشتیبانی جدی دانست و گفت: ما در مجلس تلاش داریم حوزه هایی را که نشاط و آرامش بیشتری برای مردم فراهم می کنند از پشتیبانی بیشتری برخوردار شوند خصوصا تئاتر که بیشتر از دیگر هنرها مظلوم و حتی گاهی مواقع مورد غفلت واقع شده است.
عضو کمیسیون ملی در مجلس، آسیب های اجتماعی را از مهمترین مسائل در کشور برشمرد و انتخاب رمان الیور توئیست در این زمان خاص را کاری با ارزش دانست.
وی عنوان کرد: الیور توئیست داستان فرزندان بی پناهی است که ناخواسته در معرض آسیب های اجتماعی قرار می گیرند اما به واسطه امید شان به زندگی و خیرخواهانی که در جامعه حضور دارند نجات پیدا می کنند و این پیامی است که به واسطه این کار به گوش همه ما می رسد و حتی برای قربانیان آسیب های اجتماعی هم امید بخش است.
تئاتر موزیکال اولیور توئیست که براساس رمان معروفی از چارلز دیکنز به کارگردانی حسین پارسایی تولید شده است از اول آذرماه در تالار وحدت به روی صحنه رفته است و طبق اعلام صورت گرفته، اجرای آن تا پایان دی ماه ادامه خواهد داشت.
در این تئاتر دو ساعته، بازیگرانی از جمله امیرکاوه آهنین‌جان، مهناز افشار، آتیلا پسیانی، سعید چنگیزیان، هوتن شکیبا، داریوش موفق، نوید محمدزاده و با همراهی بیش از ۱۰۰ بازیگر و هنرجوی نوجوان، داستان اولیور توئیست را در قالب یک نمایش موزیکال روایت می کنند.
فراهنگ**9338**1055
خبرنگار:صدیقه بهارلو**انتشار: زینب کارگرانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

نماینده مجلس: دلیل مشکلات جامعه غفلت از آموزش و پرورش است

به گزارش ایرنا محمدرضا امیرحسنخانی روز دوشنبه در آیین کلنگ …

پاسخ دهید