خانه / آموزشی / رصد مهمترین اخبار شبکه های اجتماعی اصفهان (11 آذر)

رصد مهمترین اخبار شبکه های اجتماعی اصفهان (11 آذر)الف: اخبار ملی در فضای مجازی استان اصفهان:
*** قرارگیری تیم فوتبال ایران در گروه مرگ، در صدر اخبار مورد توجه شبکه های اجتماعی اصفهان قرار داشت. مراسم قرعه‌کشی جام جهانی 2018 روسیه روز جمعه در کاخ کرملین برگزار شد و ایران در گروه دوم با تیم های پرتغال، اسپانیا و مراکش همراه شد. کاربران شبکه های اجتماعی در ایران، گروه ‘B’ جایی که تیم ملی ایران در کنار پرتغال، اسپانیا و مراکش قرار دارد را گروه مرگ معرفی می کنند.
*** وقوع زمین لرزه 6 ریشتری در کرمان نیز از اخبار مورد توجه بود. زمین لرزه ای با قدرت 6.1 ریشتری ساعت 6 صبح روز جمعه روستای هجدک در کرمان را لرزاند. این زمین لرزه موجب وحشت ساکنان کرمان شد به طوری که آنان را به خیابان ها کشاند. بر پایه اعلام مسئولان، این زمین لرزه تاکنون تلفات جانی نداشته و در برخی مناطق کانون حادثه سبب ریزش دیوارهای قدیمی و ترک خوردگی منازل شده است.
*** اظهارات آیت الله مصباح یزدی درباره احمدی نژاد نیز دیگر خبر مورد توجه بود. به گفته برخی منابع خبری، آیت الله مصباح یزدی در اظهارنظر جدیدی گفته است: اعمال و رفتار امروز احمدی‎نژاد را تأیید نمی‎کنم چون اکنون یک حالت انحرافی در او می ‎بینم.
*** طلوع اولین ابر ماه 96 نیز از اخبار مورد توجه بود. شامگاه یکشنبه 12 آذر، ماه کامل در شرایطی طلوع خواهد کرد که به زمین نیز نزدیک بوده و به همین دلیل به آن «ابر ماه» می گویند.

ب: اخبار محلی در فضای مجازی استان اصفهان:
*** باخت تیم ذوب آهن در برابر پرسپولیس نیز از اخبار مورد توجه بود. تیم های ذوب آهن و پرسپولیس در هفته چهاردهم لیگ خلیج فارس به مصاف هم رفتند که در پایان تیم پرسپولیس با نتیجه چهار بر صفر موفق به پیروزی مقابل ذوب آهن شد.
*** 74 درصد اصفهانی ها کاربر فضای مجازی هستند نیز دیگر خبر مورد توجه بود. جانشین پلیس فتای فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشاره اینکه ۳.۵ میلیون نفر از اصفهانی‌ها در شبکه‌های مجازی فعالیت دارند، گفت: ۷۴ درصد از مردم استان اصفهان از کاربران فضای مجازی هستند
گ/110 / 2093 ** انتشاردهنده: اصغر دواتگرانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

رشد تئاتر خراسان رضوی کم نظیر است

به گزارش ایرنا، سعید سرابی چهارشنبه شب در نشست شورای …

پاسخ دهید