خانه / آموزشی / فراخوان جشنواره طراحی مد و لباس دیبا منتشر شد

فراخوان جشنواره طراحی مد و لباس دیبا منتشر شدبه گزارش روز سه شنبه خبرنگار گروه فرهنگی ایرنا از جشنواره مد و لباس دیبا ، به ‌منظور ایجاد ارتباط بین طراحان جوان با مراکز صنعتی تولید پوشاک و برندهای مطرح در این صنعت و کمک به تولید دانش‌بنیان پوشاک متناسب با نیاز جامعه، رویداد طراحی مد و لباس (دیبا)، برگزار می ‌شود.
در این رویداد تنوع و نوآوری مدنظر است، تا با استفاده از تجارت سال ‌های پیشین و رصد مزایا و معایب آن، با همیاری اساتید، صنعتگران و مسئولان، حرکتی صحیح در ارائه طرح ‌های متناسب با نیاز جامعه ایرانی پایه‌ ریزی شود.
همچنین این جشنواره با هدف رواج ایده‌های خلاق و نو در پوشش جامعه، رشد خلاقیت، استعداد و توانمندی در دانشجویان و سایر افراد توانمند در زمینه طراحی لباس، شناسایی و معرفی دانشجویان مستعد در حوزه مد و لباس ایرانی، تولید آثار برگزیده با همکاری بخش صنعت و آشنایی دانشجویان برگزیده با فرایند طراحی – تولید و تجاری‌سازی محصولات برگزار می شود .
علاقه مندان می توانند تا 18 آذر ماه مشخصات خود را به آدرس jdhonar@gmail.com ایمیل کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.jdart.ir مراجعه نمایید.
معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی هنر با همکاری دانشکده هنرهای کاربردی دانشگاه هنر، دومین جشنواره طراحی مد و لباس ‘دیبا’ را برگزار می کند .
فراهنگ**9338**1823 خبرنگار:صدیقه بهارلو** انتشار: طاهره نبی اللهیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

جشنواره داستان نویسی بلوطیکا ایذه برگزار شد

حسین محمدی جمعه در ‌گفت و ‌گو با خبرنگار ایرنا …

پاسخ دهید