خانه / آموزشی / زنگ ایثار و مقاومت در دبیرستان امام(ره) ابرکوه نواخته شد

زنگ ایثار و مقاومت در دبیرستان امام(ره) ابرکوه نواخته شددر این آیین دانش آموزان با اجرای برنامه های مختلف فرهنگی آمادگی خود را برای دفاع از ارزش های انقلاب تحت منویات مقام معظم رهبری اعلام کردند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ابرکوه در حاشیه مراسم یادشده به خبرنگار ایرنا گفت: بسیج یکی از ارکان پر افتخار نظام و انقلاب است که این نهاد مردمی تاکنون تحت امر ولایت در حفظ ارزش های انقلاب تلاش مضاعفی داشته است.
سرهنگ علی فاتحی افزود: بسیج به امر امام خمینی (ره) در سال 58 تاسیس شد که تاکنون این نهاد انقلابی منشاء خیر و برکت برای نظام بود.
وی ادامه داد: نمونه بارز خدمات و فعالیت ها، حضور مقتدرانه بسیجیان در دوران دفاع مقدس بود که با دفاع از کیان جمهوری اسلامی دشمن را به وحشت انداختند.
فاتحی خاطرنشان کرد: تعدادی از بسیجیان با شهادت خود در راه حفظ انقلاب باعث استحکام و انسجام نیروها برای دفاع از میهن اسلامی شدند.
وی یادآورشد: طرح های ولایت، هجرت، حلقه های صالحین، اردوهای راهیان نور و چند طرح و برنامه متنوع فرهنگی دیگر از جمله برنامه های بسیج در راستای بصیرت افزایی و افزایش آگاهی قشرهای مختلف جامعه به ویژه دانش آموزان و فرهنگیان است.
وی افزود: هفته بسیج بهترین فرصت برای بیان دستاورد های این نهاد و ارزش های انقلاب اسلامی است.
29 آبان تا پنجم آذر ماه، در تقویم جمهوری اسلامی ایران هفته بسیج نامگذاری شد، شعار امسال، « بسیج انقلابی و خدمتگزار» به این مناسبت انتخاب شده است.
مرکز شهرستان ابرکوه در 140کیلومتری جنوب غربی شهر یزد قرار دارد.
7540/2047 خبرنگار: کارگر ابرقوئی ** انتشار: عباسقلی اشکورجیریانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

نماینده مجلس: دلیل مشکلات جامعه غفلت از آموزش و پرورش است

به گزارش ایرنا محمدرضا امیرحسنخانی روز دوشنبه در آیین کلنگ …

پاسخ دهید