خانه / آموزشی / فراخوان دهمین جشنواره استانی تئاتر دشتستان

فراخوان دهمین جشنواره استانی تئاتر دشتستانمحمد حسین زندویان روز دوشنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: این جشنواره برای حفظ و انتقال میراث کهن نمایش های سنتی و آیینی استان بوشهر و حمایت از فعالیت های گروه های جوان و آثار نمایشی در بخش تئاتر صحنه ای با موضوع آزاد، نماز، حجاب و عفاف و کتاب و کتاب خوانی برگزار می شود.
وی اضافه کرد: ایجاد شرایط و فضای مناسب به منظور تولید و ارائه نمایش های ایرانی، گسترش و تعمیق شناخت شهروندان از هنر نمایش، بهره برداری از ظرفیت مراکز فرهنگی و هنری شهرستان و ارتقای فعالیت های نمایشی از اهداف برگزاری این جشنواره است.
زندویان بیان کرد: مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره تا یکم دی ماه و زمان اعلام نتایج بازبینی آثار نیز ١٥ماه یاد شده است.
زندویان یادآور شد: دهمین جشنواره استانی تئاتر دشتستان از ٢ تا 5 بهمن ماه ٩٦ به میزبانی دشتستان و در شهر برازجان مرکز این شهرستان برگزار می شود.
وی اضافه کرد: آثار متقاضی در دهمین جشنواره استانی آزاد دشتستان تاکنون در هیچ جشنواره ای نباید شرکت کرده باشد.
زندویان گفت: همه گروه های نمایشی استان بوشهر می توانند آثار خود را به دبیرخانه دهمین جشنواره استانی تئاتر دشتستان به نشانی برازجان خیابان شهید عباسپور اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتستان ارسال و یا با شماره تلفن و دورنگار ٠٩١٦٤٢٣٧٥٧١ – ٠٧٧٣٤٢٤٤٦٨٦ تماس بگیرند.
7212/6043**
خبرنگار: عبدالصمد شهریاری** انتشار دهنده: خدانظر خواجهانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

استاندار: چهارمحال و بختیاری با کمبود 700 معلم مواجه خواهد شد

به گزارش ایرنا، اقبال عباسی عصر شنبه در شورای آموزش …

پاسخ دهید