خانه / دسته‌بندی نشده / ذخیره های نمایشگاه مطبوعات، فردا جانمایی می شوند

ذخیره های نمایشگاه مطبوعات، فردا جانمایی می شوندبه گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا ، کمیته اطلاع رسانی بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات عصر سه شنبه عنوان کرد که هم اکنون بیش از 50 رسانه در فهرست ذخیره نمایشگاه قرار دارد و پس از جانمایی رسانه های ثبت نام کننده بر اساس فضای موجود در هر گروه، به فهرست رسانه‌های حاضر، اضافه خواهند شد.
در تبصره ماده 5 نظامنامه بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات آمده است: پس از اتمام مرحله جانمایی، درخواست های متقاضیان رزرو، بر اساس اولویت ثبت درخواست، بررسی و اقدام مقتضی انجام خواهد شد.
بنابراین چنانچه رسانه ای در موعد مقرر نسبت به جانمایی خود اقدام نکند اولویت جانمایی با رسانه های فهرست ذخیره خواهد بود.
به گزارش ایرنا،فهرست رسانه‌های حاضر در نمایشگاه به همراه اولویت انتخاب در جانمایی مشخص و هم اکنون در پایگاههای اطلاع رسانی نمایشگاه مطبوعات به آدرس http://pressexpo.ir و معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به آدرس http://press.farhang.gov.ir قابل مشاهده است.
مطابق لیست و جداول منتشر در این سایت ها، رسانه های دارای یک ستاره در اولویت نخست و رسانه های دارای 2 ستاره در اولویت دوم جانمایی قرار می گیرند.
همچنین مطابق تصمیم شورای سیاستگذاری نمایشگاه مطبوعات، غرفه‌های برتر نمایشگاه بیست و دوم از ساعت 10 تا 10:30 و غرفه‌های فعال دوره گذشته و رسانه‌های برتر طرح‌های رتبه بندی و با ضریب کیفی بالا (10درصد رسانه‌های برتر هر گروه بر اساس ضریب کیفی یا رتبه بندی) از ساعت 10:30 تا 11:30 و باقی رسانه‌ها از ساعت 12 می توانند به صورت الکترونیک و آنلاین، محل غرفه خود را در گروه مربوطه مشخص کنند.
از آنجا که جانمایی غرفه‌های نمایشگاه توسط نمایندگان غرفه‌ها و به صورت الکترونیکی انجام می شود، فهرست متقاضیانی که جانمایی می کنند بر حسب زمان دقیق تکمیل فرآیند جانمایی، اعلام و منتشر خواهد شد.
همچنین نقشه اولیه نمایشگاه مطبوعات که جایگاه گروه‌های گوناگون با رنگ بندی مختلف، در دو طبقه مصلی را مشخص کرده نیز در پایگاههای اطلاع رسانی فوق بوسیله باکس‌های قرمز رنگ، متعلق به بخشهای جنبی نمایشگاه مطبوعات و با توجه به حجم درخواست‌های فهرست رزرو، احتمال تغییرات جزئی در نقشه نمایشگاه وجود دارد.
بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات 5 تا 12 آبان سال جاری در مصلی امام خمینی(ره) پذیرای علاقه مندان و اصحاب رسانه خواهد بود.
فراهنگ ** 1355 ** 1823 تنظیم: علی اکبر قزوینیان ** انتشار: طاهره نبی اللهیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

آموزش و پرورش استان اصفهان 750 میلیارد تومان کسری بودجه دارد

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، ‘ محسن مهرعلیزاده ‘ در جلسه …

پاسخ دهید