خانه / دسته‌بندی نشده / کتاب منظومه فکری مقام رهبری از جامعیت خاصی برخوردار است

کتاب منظومه فکری مقام رهبری از جامعیت خاصی برخوردار استبه گزارش خبرنگار حوزه دانشگاه ایرنا، فرهاد رهبر عصر دوشنبه در همایش زعیم ذوفنون و رونمایی از کتاب منظومه فکری مقام معظم رهبری افزود: این کتاب با کمک استادان، پژوهشگران و صاحبنظران در عرصه های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی تدوین و تنظیم شده است.
وی با بیان اینکه سیاست های کلان و آسیب شناسی اقتصادی از عناوین مهم کتاب منظومه فکری مقام معظم رهبری است، تصریح کرد: رجوع به اقتصاد اسلامی و اقتصاد مقاومتی از راه های مهم برای خارج شدن از مشکلات اقتصادی جامعه است و این کتاب به فشارهای اقتصادی از قبیل تحریم ها و راه های مقابله با آن پرداخته و سیاست های کلان را در این زمینه توضیح داده است.
رهبر اظهار کرد: تولید اقتصاد مقاومتی، نیروی انسانی و تولید ثروت از اهداف مهم اثر فاخر مقام معظم رهبری است که در آن اهداف، منش ها و سیاست ها را بیان کرده است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اضافه کرد: همچنین در این کتاب نکات مهمی را که در سخنرانی ها مقام معظم رهبری به آن اشاره داشته اند، آمده است.
رهبر با بیان اینکه انتخاب مدیران لایق و اجرای سیاست ها مهمترین راه برای رفع مشکلات اقتصادی است، گفت: در کتاب منظومه فکری مقام معظم رهبری تمامی ابعاد اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی طرح مساله شده که از این کتاب مدیران و مسئولان برای رفع مشکلات جامعه بهترین بهره برداری را می توانند انجام دهند.
همایش زعیم ذوفنون و آیین رونمایی از اثر فاخر «منظومه فکری حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای (مدظله)» با حضور علی‌اکبر ولایتی؛ رئیس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد، فرهاد رهبر؛ رئیس دانشگاه آزاد، آیت‌الله علی اکبر رشاد؛ رئیس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، حجت‌الاسلام عبدالحسین خسروپناه؛ رئیس موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه و برخی شخصیت های دانشگاهی، علمی و حوزوی در کتابخانه مرکزی واحد علوم‌ و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.
فراهنگ**9022**1540**
خبرنگار: رقیه نوری* انتشار: زینب کارگرانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

محفل انس با قرآن با حضور 150 دانش آموز بسیجی و قرآنی در ارومیه برگزار شد

به گزارش خبرنگار ایرنا این دانش آموزان از افراد دارای …

پاسخ دهید