خانه / دسته‌بندی نشده / تهیه فرم مدرسه برای 500 دانش آموزان بی بضاعت در عنبرآباد

تهیه فرم مدرسه برای 500 دانش آموزان بی بضاعت در عنبرآبادبه گزارش ایرنا، مهران سنجری نیا روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: هزینه تامین لباس فرم مدرسه برای 500 دانش آموز در عنبرآباد 200 میلیون ریال هزینه در برداشت که توسط فرهنگیان این منطقه جمع آوری شده است.
وی با بیان اینکه شهرستان عنبرآباد در زمینه ایجاد فضاهای آموزشی مناسب و استاندارد نیز به کمک خیران نیازمند است بیان کرد: مدارس این شهرستان از نظر تامین نیرو از ابتدای مهرماه ساماندهی شده است.
سنجری نیا تصریح کرد: در انتخاب مدیران مدارس سعی شده شایسته سالاری را در دستور کار قرار داده و از افراد کارآمد، با تجربه و مورد تایید فرهنگیان استفاده کنیم و توانستیم عدالت آموزشی را در بین مدارس ایجاد کنیم.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان عنبرآباد خاطرنشان کرد: یکی از نتایج ساماندهی موفق مدارس طی سال گذشته، قبولی چشمگیر دانش آموزان این منطقه در کنکور سراسری و آزمون استعدادهای درخشان بوده است.
سنجری نیا بیان کرد: فعالیت های حزبی و سیاسی در آموزش و پرورش هیچ نقشی ندارد و به عنوان سمی مهلک برای نظام آموزشی محسوب می شود.
وی افزود: باید از توانمندی، تجربیات و همچنین پتانسیل های فرهنگیان به نحو احسن استفاده شود و همچنین در زمینه توسعه فضاهای آموزشی در شهرستان عنبرآباد اقدامات مناسب و چشمگیری انجام شده است.
وی با اشاره به جذب نیروهای پیش دبستانی در مدارس عنبرآباد تصریح کرد: با توجه به تشکیل کارگروهی متشکل از کمیته های مختلف برای بررسی امتیازات و مدارک افراد واجد شرایط و مطابق دستورالعمل مربوطه، افرادی که بالاترین امتیاز را کسب کرده اند به اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان معرفی شده و تمام سعی و تلاش همکاران بر این است تا حقی از فردی تضییع نشود و عدالت در این مورد اجرا شود.
خبرنگار: هادی شفیعی مجاز ** انتشار دهنده: نجمه حسنی*
7450/3029انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

آموزش و پرورش استان اصفهان 750 میلیارد تومان کسری بودجه دارد

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، ‘ محسن مهرعلیزاده ‘ در جلسه …

پاسخ دهید