خانه / دسته‌بندی نشده / ثبت نام یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال آغاز شد

ثبت نام یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال آغاز شدمحمدرضا کاوه روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا اظهار داشت: علاقه مندان و مخاطبان از امروز تا چند روز پیش از برپایی نمایشگاه می توانند برای ثبت نام به آدرس سایت http://login.saramad.ir/مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام کنند اما تاکید می کنیم که ثبت نام را به روزهای پایانی موکول نکنند.
وی تصریح کرد: زمان تعیین شده برای ثبت نام قابل تمدید نیست از این رو از علامقه مندان دعوت می شود در خصوص مراجعه به سایت برای ثبت نام هرچه سریعتر با زمانبندی مناسب اقدام کنند.
کاوه برگزاری این نمایشگاه را با هدف آشنایی هرچه بیشتر فعالان حوزه دیجیتال و شرکت‌های فعال با فعالیت صورت گرفته در حوزه رسانه های دیجیتال عنوان کرد.
وی اظهار داشت: نمایشگاه در بخش های موضوعی، رسانه های برخط، رسانه های هوشمند و تلفن همراه، بازی های رایانه ای، شبکه های اجتماعی، علمی و پژوهشی و بخش بین الملل برگزار می شود.
مدیرروابط عمومی واطلاع رسانی و اموربین الملل مرکز فناری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد ادامه داد: این نمایشگاه در 9 بخش پایگاههای اینترنتی، نرم افزارهای تلفن همراه، نشر دیجیتال، دانش دیجیتال، خانواده و سبک زندگی دیجیتال، بازی و هنرهای دیجیتال، شبکه های اجتماعی، کسب و کارهای نوپا (استارت آپها) برگزار خواهد شد.
یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال 20 تا 26 آبان ماه سال جاری با شعار’ خانواده و سبک زندگی دیجیتال’ در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.
فراهنگ ** 1355 ** 1823 ** خبرنگار: علی اکبر قزوینیان انتشار: طاهره نبی اللهیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

صنایع دستی و سوغات بیرجند در نمایشگاه نوروزی مشهد عرضه می شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بیرجند، علی ناصری این مطلب …

پاسخ دهید