خانه / دسته‌بندی نشده / دانش آموزان البرزی درالمپیاد ورزشی کشور 211 مدال به دست آوردند

دانش آموزان البرزی درالمپیاد ورزشی کشور 211 مدال به دست آوردندفرشید علیزاده روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این مسابقات با توجه به ویژگی های طبیعی، اقلیم ، زیرساخت ها و استعدادهای هر منطقه از کشور و با هدف ارتقا سطح سلامت جسمی و روحی و ایجاد شور و نشاط اجتماعی برگزار شد.
وی بیان کرد: در این گونه مسابقات به دنبال همراه کردن ارزش های اخلاقی و اسلامی با ورزش و نشاط هستیم تا دانش آموزان به عنوان نسل مدیریتی آینده، آماده ورود اثر گذار به جامعه باشند.
وی با اشاره به اینکه این گونه عرصه های کوچک ورزشی می تواند زمینه ساز ورود مدیران پر نشاط، پویا و خود ساخته به عرصه های بزرگ و اثر گذار و تضمین کننده توسعه همه جانبه کشور باشند، خاطر نشان کرد: در این المپیاد کشوری دانش آموزان البرزی موفق به کسب 15 مقام تیمی و 2 کاپ اخلاق نیز شدند.
وی تحصیل، تهذیب و ورزش را بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب سه محور اصولی روند حرکت کلی جوانان امروز جامعه دانست و اضافه کرد: اراده عمومی در پیگیری مجدانه این سه مولفه مهم و اثر گذار، خروجی های بزرگ علمی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی را به دنبال خواهد داشت.
وی شناسایی استعدادهای موجود، افزایش سطح کمی و کیفی ورزش های همگانی و شور آفرینی هدفمند در میان دانش آموزان را از بزرگترین مزایای المپیاد فرهنگی ورزشی دانش آموزان ذکر کرد.
وی خاطر نشان کرد: رشد سطح سلامت جسم و روح افراد به ارتقا این دو مولفه در خانواده ها و در نهایت شکل گیری یک جامعه پویا، سالم و اثر گذار منجر می شود.
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش البرز از جمله نتیجه سرمایه گذاری مادی و معنوی در ورزش را دست یابی به موفقیت های بزرگ بین المللی ذکر کرد.
علیزاده تصریح کرد: از استان البرز به این دوره از مسابقات کشوری، 570 دانش آموز، مربی و سرپرست اعزام شد.
وی تاکید کرد: در این المپیاد ، استان البرز میزبانی مسابقات دانش آموزان دختر و پسر سراسر کشور در رشته ژیمناستیک را به مدت 2هفته بر عهده داشت که در آن تعدادی از دانش آموان مدال های خود را به شهید مدافع حرم ‘ محسن حججی ‘ اهدا کردند.
2819 /1535خبرنگار: مهین مالمیر**انتشار دهنده:داریوش غفاریانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

صنایع دستی و سوغات بیرجند در نمایشگاه نوروزی مشهد عرضه می شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بیرجند، علی ناصری این مطلب …

پاسخ دهید