خانه / دسته‌بندی نشده / پایان بیست و پنجمین جشنواره تئاتراستان اردبیل؛ نمایش ‘کریم آقا به جشنواره منطقه ای تئاتر کشور راه یافت

پایان بیست و پنجمین جشنواره تئاتراستان اردبیل؛ نمایش ‘کریم آقا به جشنواره منطقه ای تئاتر کشور راه یافتبه گزارش خبرنگار ایرنا، رئیس انجمن نمایش استان اردبیل روز دوشنبه در حاشیه آیین اختتامیه این جشنواره سه روزه گفت: در این جشنواره 6 نمایش از مناطق مختلف استان حضور داشتند.
سید رضی محمودی افزود: هشت نمایش متقاضی شرکت در این جشنواره بودند که از بین آنها 6 نمایش انتخاب و به اجرا درآمد و با نظر هیات داوران نمایش ‘کریم آقا’ بعنوان اجرای برتر انتخاب شد.
وی گفت: داوری این جشنواره توسط مجید واحدی زاده ، حسن باستانی و سیروس همتی انجام گرفته است.
محمودی با اشاره به فعالیت 17 گروه دارای مجوز تئاتر در استان اردبیل گفت: سه مورد از این گروه ها دارای مجوز الف ، چهار مورد دارای مجوز ب و بقیه دارای مجوز جیم هستند.
وی نبود امکانات و سالن های مخصوص تئاتر در استان را یکی از مهم ترین معضلات فعالان این عرصه برشمرد و خواستار توجه مسوولان فرهنگی به تسریع در احداث سالن تئاتر شهر و پلاتوی تئاتر شد.
به گزارش ایرنا ، در این آیین از کتاب ‘الفتا’ که شامل نمایشنامه های نویسندگان بومی استان می باشد رونمایی شد.
نویسنده نمایش«کریم آقا» ابراهیم عادل نیا می باشد و آن را حسن شیخ زاده کارگزردانی کرده است. داور فرمانی، کیوان پورمحمدتقی، بهمن صفاریان، فاطمه عظیمی، عباس حدیثی و پریناز اسکندری در این نمایش بازی کرده اند.
خبرنگار مینا میرقاسمی ** انتشار دهنده : سیفعلی موسی زاده
6016/3006انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

خاتمی :مقاومت ملت ایران دشمن را خسته و بی تاب کرده است

به گزارش ایرنا ، آیت الله سید احمد خاتمی عصر جمعه …

پاسخ دهید