خانه / دسته‌بندی نشده / بهره برداری از یک واحد آموزشی خیرساز در لرستان

بهره برداری از یک واحد آموزشی خیرساز در لرستانبه گزارش ایرنا از روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان ، مدیرکل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس لرستان در آیین افتتاح گفت: این آموزشگاه در زمینی به مساحت 5هزارو 440متر مربع و اعتباری بالغ بر 30میلیارد ریال در سه طبقه و زیربنای 2هزارو 667متر مربع ساخته شده است.
محمد چگنی بیان کرد: 18کلاس این آموزشگاه هوشمندو دارای امکاناتی نظیر آزمایشگاه فیزیک و شیمی، کارگاه، کتابخانه، اتاق سمعی بصری، سایت و سالن چند منظوره و زمین چمن مصنوعی است.
وی اظهار کرد: در هر طبقه این آموزشگاه امکاناتی مانند آشپزخانه، سرویس بهراشتی و حمام وجود دارد که می تواند مورد استفاده مسافران نوروزی و تابستانی قرار گیرد.
چگنی آغاز اجرای این پروژه آموزشی را سال 91عنوان کرد و گفت: در نیمه اول سال 96 با مشارکت بنیاد خیریه قلم چی و صرف اعتباری بالغ بر 10میلیارد ریال این پروژه تکمیل و در اختیار آموزش و پرورش قرار گرفت.
چگنی از مشارکت خوب خیرین مدرسه ساز تقدیر کرد و گفت: بیش از 85 طرح آموزشی و پرورشی در سطح استان در حال اجراست که 50 طرح آن با مشارکت خیرین مدرسه ساز احداث می شود.
مهمترین اخبار لرستان ، ایران و جهان را در کانال اخبار ایرنای لرستان به نشانی irnalorestan@ در 24 ساعت شبانه روز دریافت کنید.
7274/6060
خبرنگار:مریم نریمانی**انتشادهنده:محمد علیدوستیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

آموزش و پرورش استان اصفهان 750 میلیارد تومان کسری بودجه دارد

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، ‘ محسن مهرعلیزاده ‘ در جلسه …

پاسخ دهید